lego city 2022
Jakie zestawy LEGO powinienem dać swojemu dziecku?

Jakie zestawy LEGO powinienem dać swojemu dziecku?

Zestaw Lego to idealny prezent dla każdego dziecka, niezależnie od wieku. Klocki o różnych rozmiarach i kształtach są składane w kompletne konstrukcje. Można je również wykorzystać do budowy całych miast. Zaletą produktu można nazwać i to, że oprócz tradycyjnych elementów budowlanych w zestawach postaci. Figurki bohaterów Lego można też kupić osobno.

Warto zrozumieć, jakie serie Lego są teraz modne i popularne, aby nie popełnić błędu z ich wyborem. Producent regularnie wprowadza na rynek nowe serie i uzupełnia zestawy, które już cieszą się popularnością wśród klientów.

Lego City – zestaw dla budowniczych miast

Lego City 2022 – Tania Książka to jedna z naszych najpopularniejszych serii, która jest aktualizowana co roku. Dzięki tym zestawom można zbudować całe miasto z domami, szpitalami, posterunkami policji, bankami i remizami strażackimi. Serii jest wiele i są zestawy o różnej liczbie części, wielkości i kosztach. Jeśli nie możesz się zdecydować, które Lego wybrać na prezent, Lego City to uniwersalna opcja.

Należy zaznaczyć, że cała seria podzielona jest na różne poziomy trudności, odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Odpowiednie ograniczenia są wypisane na opakowaniu. Zestawy z serii Lego City są regularnie aktualizowane, są uniwersalne i wymienne. Z części znajdujących się w kilku zestawach można złożyć zupełnie nową konstrukcję. Zestaw Lego to marzenie wielu dzieci, ale kupuj w zaufanym sklepie, który posiada oryginalne produkty.

Lego Duplo – zestaw dla maluchów

Lego Duplo to seria zestawów konstrukcyjnych dla małych dzieci. W przeciwieństwie do tradycyjnych Lego, gdzie części są małe, klocki Duplo mają większe rozmiary. Robi się to w kilku celach. Po pierwsze, małemu dziecku, które nie ma jeszcze rozwiniętej drobnej motoryki kończyn, łatwiej jest trzymać taki klocek w rękach. Po drugie, możliwość połknięcia części przez dziecko jest wyeliminowana ze względu na jej duży rozmiar.

Twórcy wszystkich zestawów słynnej duńskiej marki dbają o bezpieczeństwo dzieci. Każdy klocek lub inny detal zestawu posiada otwór przelotowy. Dotyczy to również elementów figur postaci. Robi się to po to, aby w przypadku, gdy dziecko połknie jakąś część i utknie ona w gardle, nie zakrztusiło się do czasu, aż medycy przyjdą z pomocą.