lego city 2022
Najlepsze zestawy lego city 2022

Najlepsze zestawy lego city 2022

1. Napad na bank

W komplecie znajduję się niezwykle rozbudowany budynek o charakterze bankowym, pojazd policyjny, furgonetkę należącą do złodziejów, a także helikopter pościgowy. Do tego dołączone jest aż 6 minifigurek z czego 5 jest z kultowego serialu telewizyjnego Lego City Adventures. Oczywiście nie może zabraknąć szczegółowej instrukcji budowania. Za pomocą tego zestawu młodzi poszukiwacze przygód będą mogli znaleźć się w środku niezwykłej akcji podczas swojej zabawy. Całość cechuje bogactwo różnego rodzaju funkcji, bowiem pojazd należący do bandytów można bez problemu rozłożyć, a z helikoptera jest możliwe wystrzelenie specjalnej sieci za pomocą wyrzutni. Idealny prezent na różnego rodzaju okazje.

2. Stacja badawcza na Księżycu

Przy tworzeniu zestawu producent inspirował się pracą wykonywaną przez agencję kosmiczną NASA. W związku z tym znajdziemy w nim masę niezwykle dopracowanych, a co najważniejsze realistycznych elementów opartych w pełni na prawdziwym sprzęcie. W skład kompletu wchodzi lądownik, łazik, a także moduł mieszkalny wyposażony w specjalistyczną kopułę, laboratorium, garaż i śluzę powietrzną. Jakby tego było mało to do całości dołączono aż 6 minifigurek astronautów. Oczywiście wszystko co jest niezbędne do zbudowania modelów znajduję się w opakowaniu. Idealny prezent dla miłośnika lego w dosłownie każdym wieku, bez wyjątku.

3. Dzień w szkole

Zestaw cechuje niezwykła dbałość o szczegóły. Składa się on bowiem z wielu mniejszych ciekawych elementów do których zaliczamy autobus szkolny, budynek szkoły z 2 salami, podwórko na którym znajduję się miejsce do zabaw, oraz ścianka do wspinaczki, a także co ciekawe specjalne płytki drogowe z umieszczonym na nich przejściem dla pieszych i drogą dla rowerów. Do tego w komplecie otrzymamy 7 minifigurek, z czego 2 z serialu telewizyjnego Lego City Adventures. Całość jest nie małych rozmiarów, bowiem wymiary modelu szkoły wynoszą 15 cm wysokości i 27 cm szerokości. Jest to wręcz idealny prezent na dosłownie każdą możliwą okazję.